Taxi montana pro své zákazníky poskytuje tyto služby

 - taxislužba

- přeprava osob na letiště i se zavazadly, dovolenou, výlet

- převpava v nouzi k lekaři, do nemocnice

- DRINKSERVIS (odvozy aut řidičů, kteří neodolali a napili se alkoholu :-) )

- přepravu spešných zásilek

- eskortní služby

- kurýrní služba ( Nemáte čas a chcete někomu doručit třeba kytici? Není problém TAXI MONTANA to udělá za Vás )

- přeprava osob pro firemní účely ( popř. zásilky )

- vypracování kalkulace na trasu dle Vašich požadavků

- zajištění ubytování ( na hlavní stránce více v kolonce ubytování )

- odvozy z akcí či společnosti nebo zrovna pronájem řidiče s autem  ( diskotéky, firemní večírky,apod... )

- Zajišťujeme kompletní servis pro nevěstu a ženicha a pro zbytek svatebčanů včetně nazdobení vozu. Naši řidiči přijedou ve společenském obleku.

 

Pronájem vozů i s řidičem není zase takový luxus jaký se může zdát na první pohled

Dovolujeme si Vám nabídnout tuto skvělou službu! Osobního řidiče můžete využít na cokoliv co Vás napadne. Potřebujete spolehlivého řidiče pro významné osobnosti Vaší firmy, kteří pracují i na cestách ? Nebo jet na jednání a v klidu si vychutnat jízdu ? Chcete 100% servis a komfort pro sebe nebo pro kohokoliv jiného jak ve firmě, ale i doma? Taky se může stát, že budete potřebovat Vaše dítě spolehlivě dopravit do školy, maminku na chatu, tchýni do hotelu a zrovna nemáte čas.

    Naše řidiče lze pronajmout krátkodobě, jednorázově, ale i dlouhodobě na cesty jen tady po okolí Uherského Hradiště, samozřejmě po celé ČR, ale i do ostatních zemí Evrpopy.

    Na nás se můžete spolehnout kdykoliv si vzpomenete a kdykoliv budete potřebovat. Není to lepší než mít zaměstnaného osobního řidiče, který může onemocnět zrovna ve chvíli kdy ho budete potřebovat nejvíce?

    Máte-li zájem nebojte se nás kontaktovat se strachem, že bude cena hodně vysoká. Zavolejte a na všem se seriózně domluvíme.

 

ŘIDIČI NEODOLALI JSTE A NAPILI SE ALKOHOLU? JE TU SPECIÁLNĚ PRO VÁS SLUŽBA DRINKSERVIS

Znáte to, někdo se musí vždy obětovat a být ten kdo bude řidičem. Určitě se Vám už stalo, že jste přivezli někoho na diskotéku, do restaurace, na oslavu a museli jste se obětovat. Ale zábava je velmi divoká a vy řešíte PÍT NEBO NEPÍT? Pokud jste zvolily oblíbený drink, museli jste se později rozhodnout, zda necháte Vaše vozidlo napospas osudu a vezmete si taxi ( a druhý den použijete MHD ), nebo to od řídit a riskovat při tom v nejlepším případě pokutu nebo v horším zdraví Vás nebo někoho jiného. Pokud vyhrála abstinence, Vaše další volby budou jednoduché: nápojový lístek, sekce NEALKO( to je ale zábava…)

 

           Nezbývá nic jiného než se zamyslet : žádná varianta není ideální, proto máme pro Vás službu, která Vás bez obav zbaví dilema a při tom se dostanete, se svým vozem bezpečně a bez problémů domů. Stačí zavolat na naše telefonní číslo a chtít DRINK SERVIS a objednat si řidiče, který to za Vás od řídí a v případě policejní kontroly je připraven za Vás i nic nenadýchat.